אהוב עצמך מספיק כדי להעניק לעצמך בריאות מכף רגל ועד ראש

אתר בריאות כף הרגל המקיף ביותר בישראל

בין אם אתם עוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע או אם עסוקים בפעילויות היום-יום, אתר מדרסים, אתר בריאות כף הרגל המקיף ביותר בישראל, הינו האתר בשבילכם.
באתר מדרסים ריכזנו עבורכם מידע חשוב ומועיל בכל הקשור בבעיות כף הרגל וכמו כן דרכים לטיפול ומניעה לבעיות אלו.

האדם הממוצע מבצע כ-10,000 צעדים ביום, 185,000 קילומטרים בממוצע כל החיים! על פי מחקר שנערך לאחרונה, שלושה מתוך ארבעה בוגרים נתקלים בבעיה רצינית בכפות רגליהם לפחות פעם אחת בחייהם.

אתר המדרסים של ישראל כולל רשימה מקיפה של בעיות בכפות הרגליים ודרכי טיפול ומניעה
לכל מונח רפואי צרפנו הסברים בשפה פשוטה בכדי להקל על זיהוי הבעיה.
רשימה זו כוללת בעיות נפוצות אצל ספורטאים, חיילים, נשים בהריון ועוד.
בנוסף, ישנה התייחסות מיוחדת עבור בעיות נפוצות בכפות הרגליים כמו כף רגל סוכרתית ודלקת פרקים. לכל אחת מהבעיות ישנו פירוט של גורמים, תסמינים ופתרונות מומלצים לטיפול ומניעה.
אתר המדרסים של ישראל הוקם בשיתוף פעולה עם אתר האינטרנט האמריקאי FOOT.COM, אתר בריאות כף הרגל המוסמך בעולם ובשיתוף פעולה עם חברת Aetrex World Wide האמריקאית, מובילה עולמית בתחום המדרסים וטכנולוגיית סריקת כפות הרגליים.
בזכות שיתופי פעולה אלו ושיתופי פעולה נוספים עם חברות מובילות בתחום, אנו מציעים מגוון מוצרים ברמה הכי גבוהה בשוק. בין אם אתם סובלים מכאבים, רוצים למנוע בעיות עתידיות או פשוט רוצים להוסיף נוחות לכף הרגל בכל פעולות היומיום, הפתרון שלכם הוא כאן באמצעות טיפים ומידע על הבעיות השונות, מדרסים ברמה הגבוהה ביותר לכל סוגי הפעילויות, נעלי ריצה מהטובות בעולם, כפכפים אורתופדיים, גרביים לסוכרתיים ועוד.
השירות שלנו לא מסתיים כאן, את השירותים שלנו ניתן למצוא בנקודות הפרוסות ברחבי הארץ ושם ניתן להתרשם ממגוון הפתרונות ולבצע סריקה של כף הרגל ללא עלות.