מדרסים במיוחד לכם

היום, יותר מאי פעם, מבינים בעולם שמוצרי צריכה איכותיים צריכים להיות מותאמים אישית. מגוון ההיצע בכל תחום הוא רחב לאין שיעור, לכן אנשים מחפשים את מה שמתאים ומיוחד רק להם.

זה נכון בהרבה תחומים, כולל תחום המחשבים והספורט, ובמיוחד בתחום הרפואי. התאמה נכונה של עזרים רפואיים לגוף היא קריטית – לדוגמה, תוספי מזון, משקפי ראיה, אביזרי ספורט, וזה נכון גם לגבי התאמת מדרסים.

כיום, יש סוגים רבים של מדרסים גנריים אשר יכולים להתאים לכל רגל ולכל נעל, אך כאשר לא מבצעים את ההתאמה המדוייקת, המדרס הינו חסר תועלת. מטרתו של המדרס היא ליישר ולייצב את הגוף ולשים את כף הרגל במנח נכון, על מנת למנוע כאב ובעיות עתידיות.  כמו כן, מדרס מתאים מקל ומסייע בבעיות קיימות – פלטפוס, דורבן, עצמות בולטות וכד'.

התאמת מדרסים נכונה תמנע כאבים לא רק בכף הרגל, אלא בכל הגוף – בצוואר, ברכיים, שכמות והגב –  שהרי כפות הרגליים מהוות את מרכז הכובד והיישור הנכון לגוף כולו, ביום יום, בעמידה או הליכה ממושכת, ובאימון ספורטיבי.

בשביל התאמת מדרסים אורטופדיים מושלמת, יש לאבחן את סוג קשת כף הרגל ואיזורי הלחץ בכף הרגל. בהתאם לנתונים האישיים הללו, ניתן להתאים מדרסים.

מקומות בהם ניתן לקבל סריקה ממוחשבת לאבחון כפות הרגלים –

מכון מור , מכבי פארם (לחברי הקופה), מכונים אורתופדים

התאמה קריטית

אנשים אשר מבצעים פעילות ספורטיבית זקוקים למדרס ספורט, ואחרים, שמשרתים בצבא, צריכים מדרסים המתאימים לנעלי צבא. ההתאמה האישית היא קריטית, שכן היא זו שיכולה לעשות את ההבדל בין מדרס מוצלח למדרס עם אפס השפעה.

המדרס המותאם מונע או מתקן את הליקוי הבעייתי וגורם להפחתת הכאב בכל פעילות שהיא.

חשוב מאוד להשתמש במדרס כדי לא להעמיק את הבעיה, ואחד הדברים הכי חשובים זהו זיהוי מוקדם של הבעיה, שיכול למנוע נזקים חמורים יותר לאורך זמן.

למידע נוסף לחצו כאן

סובלים מבעיות שונות הקשורות לכפות הרגליים והומלץ לכם להיעזר במדרסים? מחפשים מדרסים באיכות גבוהה ובהתאמה אישית? אם כן, באתר המדרסים הישראלי תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. לסקירתן, לחצו בכפתור למידע נוסף או באמצעות הטלפון,

התקשרו ל – 08-699-0144