התאמה מושלמת

הכנסת מדרסים לנעליים הפכה להיות מאוד נפוצה בשנים האחרונות. אנשים מזהים מגוון רחב של בעיות בכף הרגל, ובעקבות כך, סובלים מכאבים בכל הגוף.

ישנה הבנה לגבי חשיבות הייצוב של כף הרגל והשפעתה על המפרקים ברגליים, הגב, השכמות והצוואר, וישנה הסכמה שכאשר יש בעיה, כדאי ומומלץ למצוא את המדרס המתאים.

כפות הרגליים סובלות לא מעט במהלך היום, שכן הן אלו שסוחבות את מרבית המשקל של הגוף. יש הרבה מאוד נקודות לחץ בכף הרגל, מה שמתגבר כאשר יש ליקוי כלשהו ברגל, וקשת לא אידיאלית. לכן, צריך למצוא את המדרס הנכון, אשר ישנה את המנח, יפחית לחץ מהנקודות הנכונות, וישמש כמעין בולם זעזועים במקרה הצורך.

כדי להתחיל את כל התהליך, מומלץ  מאד לאבחן את סוג הקשת של כף הרגל, והאיזורים שם הלחץ מוגבר. ניתן לעשות זאת באופן מדוייק באמצעות סורקי כפות רגליים איכותיים. סורקים אלה מקושרים לתוכנה גרפית הממחישה את מיפוי הלחצים בכף הרגל באמצעות תמונה גרפית ונתונים מספריים מדוייקים. בדיקה איכותית היא קריטית, שכן היא חוסכת אי התאמות הגורמות לאי נעימויות ולכאבים נוספים בהמשך.

נקודות בהן ניתן לסרוק את כפות הרגליים ולקבל אבחון מדוייק בנוגע להתאמת מדרסים –

מכבי פארם, מכון מור, מכונים אורתופדים

 

מדרסים בהתאמה אישית – זמינות מיידית במחיר נוח

כיום ניתן למצוא התאמת מדרסים בזול. אלו מדרסים, שמלבד היותם מותאמים לסוג הקשת של כף הרגל (קשת גבוהה / בינונית/ נמוכה), הינם מותאמים גם לסוגים שונים של נעליים או פעילות כגון –מדרסי נוחות ליומיום, מדרסי ספורט, מדרסים לחיילים, מדרסים לנעליים אלגנטיות ואפילו מדרסים מיוחדים לנעלי עקב. על מנת לספק התאמה מושלמת הם חייבים להיות מורכבים ומעוצבים מחומרים איכותיים ועמידים.

כל היתרונות המשמעותיים הללו לא מונעים מהמדרס להיות זול משמעותית לעומת מדרסים מתחרים בהתאמה אישית.

לעבוד עם הקופה

כדאי לברר דרך קופת החולים שלך לגבי זכאות להחזרים בקניית מדרסים.

חברי קופת חולים "מכבי" יכולים לגשת לסניפי מכבי פארם שבהם יש עמדת סריקת כפות רגליים ממוחשבת של אטרקס, להיבדק ולקבל מדרסים מותאמים אישית בהנחה משמעותית.

גם חברי קופת חולים כללית, הניגשים לאחד ממכוני מור, בהם ממוקמת עמדת סריקה, יוכלו לקבל גם החזר מלא על מדרסים מותאמים אישית (לבעלי כללית מושלם, עם הפניית רופא משפחה)

למעשה, כל חברי קופות החולים השונות, יכולים לגשת לאחד ממכוני מור שבהם ממוקמת עמדת סריקה, ולקבל אבחון להתאמת מדרסים. שווה ומומלץ לברר בקופה שלך על החזרים כספיים ברכישת מדרסים.

מסתבר, שמלבד התאמת מדרסים בזול, ניתן גם לקבל אבחון מדוייק של כפות הרגליים – בחינם!
לצפייה במוצרים לחצו כאן
זקוקים למדרסים איכותיים בשל בעיות שונות הקשורות לכפות הרגליים שלכם ולא יודעים למי לפנות? איכות גבוהה, מחיר נוח ומבחר מגוון הם פרמטרים שחשובים לכם? אם כן, אתר המדרסים הישראלי הוא בשבילכם. לסקירה לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו –08-6990144