כמה ולמה

אנשים לעיתים עשויים לוותר על מהלך כלשהו רק בשל המחשבה על הפרוצדורה והבירוקרטיה הכרוכים בכך. תחילתו של בירור תהליך רכישה היא בדרך כלל החלק הקשה. אולם, זה חשוב ומשתלם לבדוק את האפשרויות לעומק, כשמדובר על תהליכים חשובים שיכולים לתרום רבות לאיכות החיים, כמו קניית מדרסים.

התהליך מתחיל בכך שאנשים שואלים את עצמם כמה עולים מדרסים. כאשר אנשים רואים כי המדרסים עולים מאות ואף אלפי שקלים, ושיש צורך לבצע בדיקות מקדימות, הם מחליטים לוותר. עם זאת, המדרסים יכולים לעשות פלאים בכל הנוגע להליכה נכונה ובמציאת פתרון לכאב וחוסר נוחות ברגל.

אדם השואל את עצמו כמה עולה לעשות מדרסים יופתע לגלות, שניתן בקלות –

  1. לעשות בדיקה להתאמת מדרסים,
  2. לרכוש מדרסים בהנחה ניכרת דרך קופת החולים שלו –  בפרט למבוטחי כללית ומכבי.

למבוטחי כללית, יש אפשרות לערוך בדיקה להתאמת מדרסים בחלק מהמכונים של רשת מכון מור, ואף לקבל מדרס מתאים בהחזר מלא.

גם למבוטחי מכבי ניתן לגשת לאחד מסניפי מכבי פארם, לעשות אבחון כפות רגליים (ללא הפניית רופא) ולקבל מדרסים בהנחה משמעותית ביותר, לפי סוג הביטוח (זהב/כסף/מכבי שלי)

כאשר מקבלים את המדרס והוא מתאים בצורה מושלמת לרגל, מתחילים להרגיש מיד את ההבדל!

שימושים שונים

לשאלה כמה עולים מדרסים טובים  נגדיר קודם ש "מדרסים טובים" תלויים ברמת ההתאמה שלהם לכף רגל, מפני שלכל אחד יש כף רגל שונה.

מדרס טוב אמור להשיג את המנח הנכון עבור הרגל, לשמש כמעין בולם זעזועים וכמובן לפזר את הלחץ להיכן שצריך. כל השימושים האלה נועדו כדי לשים את הרגליים, ואת כל הגוף במנח הנכון.

כל היתרונות האלה אמורים לבא במקביל ובהתאמה לסוג קשת כף הרגל של בעל המדרס.

לשם כך רצוי מאד לעשות אבחון מקדים לכף הרגל, לברר מה סוג הקשת – רגילה / נמוכה / גבוהה, לראות היכן מתרכזים הלחצים בכף הרגל, ואז להתאים מדרס.

ניתן לעשות אבחון מקדים ב-מכון מור, מכבי פארם (למבוטחי מכבי בלבד) ובחנויות נבחרות

אך גם מי שאינו עורך אבחון כף רגל, יכול להשתמש כברירת מחדל במדרס לכף רגל רגילה, ולהיות בטוח שיקבל תוספת ניכרת בנוחות, בלימת זעזועים, ואיזון הגוף.

מדרס איכותי ומותאם אישית, יאפשר לכם להרגיש בהבדלים בהליכה, בנוחות ההתנהלות היום יומית וכמובן בהורדה של רמת הכאב עד לכדי 0. חשוב להמשיך ולהתנהל נכון מבחינת אספקטים רפואיים אחרים, אך כל הכאבים מתחילים מלמטה, ושם כדאי לשים את הדגש.

באטרקס מציעים מדרסים איכותיים לשימושים מגוונים – ספורט, יומיום, נעליים אלגנטיות, נעלי עקב, וגם מדרס מיוחד לחיילים. לכל סוג של מדרס יש 3 וריאציות המתאימות לקשת רגילה/ גבוהה /נמוכה. המדרסים הם בעלות נמוכה מאד יחסית למדרסים המתחרים במכונים אורתופדים.

לצפייה במוצרים לחצו כאן

זקוקים למדרסים בשל בעיה כלשהי שממנה אתם סובלים? אם כן, דעו לכם שאיכות, מחיר נוח והתאמה אישית יכולים להגיע בכפיפה אחת! באתר המדרסים הישראלי תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. לסקירתן, לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו ל – 08-699-0144