זה לא רק ספורט

לספורטאים רבים יש שגרת אימונים קשוחה ותובענית. הם מפעילים לחץ על מקומות שונים וסובלים מכאבים כמעט בכל מקום בגוף. המחיר שצריך לשלם כדי להיות ספורטאי מקצועי הוא גבוה מאוד, אם כי הרפואה הטכנולוגית מוצאת הרבה דרכים כדי לאזן את הגוף ולתת לו את האנרגיה שהוא צריך.

אחד הכלים הטובים והחשובים ביותר בתחום רפואת הספורט הוא השימוש במדרס. מדרסים יכולים להקל על כפות הרגליים, שסוחבות את משקל הגוף במרבית הפעילויות, ולהביא אותן למנח אידיאלי כדי ליישר ולייצב את כל הגוף. הרבה מאוד אנשים סובלים מבעיות שונות בכפות הרגליים – החל מפלטפוס, דרך דורבנים ובעיות הקשורות לקשת גבוהה. את הבעיות הללו ניתן לפתור עם אבחון נכון וקניית מדרסים איכותיים.

קניית מדרסים אורטופדיים לספורטאים מתחילה עם אבחון מדויק. מומלץ להיעזר בסריקת כפות רגליים ממוחשבת של אטרקס, שניתן למצוא במכון מור, מכבי פארם, ומכונים אורתופדים.

יש הרבה סוגי מדרסים, אך דרך הפעולה של כולם היא זהה – הצבת הרגל במנח הנכון, פיזור עומסים ובלימת זעזועים. לספורטאים יש מדרסי ספורט המותאמים במבנה שלהם לנעלי ספורט, ובנוסף לכל היתרונות גם מונעים פטרת וריחות בשל הזעת יתר.

להאריך את החיים המקצועיים

כל הנושא של פיזור עומסים ובלימת זעזועים הוא חשוב מאוד בפעילות ספורטיבית. הרגל עובדת קשה מאוד, יש שינויי מהירות ודריכות חזקות, ויש גם סיכון פציעות. יש גם נקעים, שברים ואפילו דורבנים. כל אלו פציעות שקשה מאוד להירפא מהן בצורה מוחלטת ולכן, החשיבות של מדרס היא גדולה הרבה יותר מאשר אצל אדם רגיל שלא עושה ספורט.

מדרסים לספורטאים יכולים להאריך את חייו המקצועיים של כל ספורטאי, מקצוען או חובבן, ולאפשר לו לעשות את מה שהוא אוהב או מתפרנס ממנו במשך שנים ארוכות. כאשר כפות הרגליים בריאות, הסבירות לפציעות יורדת והגוף מרגיש הרבה יותר טוב לפני, במהלך, ואחרי פעילות ספורטיבית.
לצפייה במוצרים לחצו כאן
עוסקים בספורט ונוהגים להשקיע בציוד מתאים? הומלץ לכם להיעזר במדרסים ואתם תוהים היכן תוכלו למצוא מדרסים המתאימים לספורטאים? אם כן, באתר המדרסים הישראלי תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. לסקירתן, לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו ל – 08-699-0144