השקעה נבונה

במה שקשור להנעלה,  אנשים לא תמיד ישקיעו כסף בנוחות ולפעמים יעדיפו את הסטייל והנראות. עם זאת, לאחר שמתחילים לצוץ כאבים שונים, מבינים עד כמה לא כדאי להתפשר על נוחות. על כף הרגל מופעלים לחצים רבים מדי יום, שכן היא זו שסוחבת את מרבית המשקל הגוף ולכן, היא מועדת לפורענות.

השקעה בתמיכה נכונה בכף הרגל עשויה למנוע כאב בכפות הרגליים, וכיוצא בזה, גם למנוע כאב לאורך כל הגוף – מהמפרקים של הרגליים, דרך הגב, השכמות ועד לצוואר. המשמעות של תמיכה נכונה בכפות הרגליים היא שימוש במדרסים איכותיים ומותאמים אישית.

לרוב, אנשים לא מבינים את הצורך במדרסים עד אשר הם מתחילים לחוות כאבים. אנשים עם פלטפוס או עם נטייה קלה הצידה ברגליים יסבלו בעתיד מכאבים באופן כמעט ודאי. לכן, הדבר הנכון והבטוח לעשות זה פשוט לבצע בדיקה מקיפה של כף הרגל ולמצוא את המדרס המתאים שיסדר את הבעיה וימנע כאבים.

לא לחסוך על בריאות

הטיפול מתחיל, כאמור, בבדיקה של מיפוי לחצים ואפיון הקשת של כף הרגל. בהתאם לנתונים האלו, תהיה התאמה של מדרס. כאשר מחפשים מידע אודות מדרסים אורטופדיים מחיר ועלויות, רואים שמדובר בכמה מאות עד אלפי שקלים, אך למעשה, ניתן להשתמש במדרס מותאם אישית – לפי נתוני סוג הקשת ואיזורי לחץ – במחיר שהוא נמוך בהרבה.

לאטרקס יש מדרסים איכותיים המתאימים לכל סוגי כפות הרגליים (לקשת בינונית, גבוהה  או נמוכה), ולכמה סוגים של נעליים (ספורט, נעלי צבא , נעלי עקב, ועוד) היות ומדובר במוצרי מדף מוכנים מראש, מחירם זול בהרבה ממדרסי גבס בהתאמה אישית.

כאשר מבררים לגבי מדרסים אורטופדיים מחירים ומאפיינים, רואים כי יש השפעה רבה לסוג המדרס ולסוג הפעילות. יש מדרסים המתאימים להליכה, אחרים לספורט וכן כאלה שמותאמים לנעלי עקבים או אפילו לכפכפים. מומלץ לבצע בירור בנושא מדרסים אורטופדיים השוואת מחירים כדי לקבל את כל המידע הרלוונטי לפני ביצוע הבחירה.

הדרך הנכונה לחסכון נוסף, היא קניית מדרסים דרך קופת החולים – למבוטחי כללית ומכבי.

למבוטחי כללית, יש אפשרות לערוך בדיקה להתאמת מדרסים בחלק מהמכונים של רשת מכון מור, ואף לקבל מדרס מתאים בהחזר מלא, למבוטחי כללית מושלם.

גם למבוטחי מכבי ניתן לגשת לאחד מסניפי מכבי פארם, לעשות אבחון כפות רגליים (ללא הפניית רופא) ולקבל מדרסים בהנחה משמעותית ביותר, לפי סוג הביטוח (זהב/כסף/מכבי שלי)

לחברי קופות החולים האחרות, ישנה אפשרות לאבחון כפות רגליים במכוני מור שבהם יש עמדת סריקה של אטרקס , ומומלץ גם לברר בקופה מה הם ההחזרים על קניית מדרסים.
לצפייה במוצרים לחצו כאן
סובלים מכאבים בכפות הרגליים או מבעיות שונות המשפיעות על אזורים אחרים בגוף? זקוקים למדרסים איכותיים בהתאמה מלאה? אתר המדרסים הישראלי הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. באתר תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. לסקירתן, לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו ל – 08-699-0144