מחיר ההתאמה

גוף האדם הינו שונה מאדם אחד למשנהו, לכן מומלץ לבצע התאמות אישיות בבגדים, נעליים ואביזרים. יכול להיווצר מצב בו שני אנשים בעלי גובה ומשקל זהה יקנו את אותה החולצה בדיוק, באותה מידה, והיא תיראה שונה על כל אחד מהם. הסיבות הן רבות, ולכן, חשוב מאוד לבצע את ההתאמות הנדרשות, במיוחד אם מדובר בנושאים רפואיים.

אי נוחות, בעיות ופציעות בכפות הרגליים, הינו דבר שכיח מאד. אנשים נולדים ו/או נתקלים בבעיות הללו עם הזמן וצריכים לטפל בהם. יש הרבה אנשים עם פלטפוס, או כאלו עם קשת גבוהה, וכן אנשים עם דורבנים ועצמות בולטות בצורות שונות ומשונות. לכן, ההתאמה האישית של המדרס לרגל – חשובה מאד.

בדרך כלל, אנשים מחברים את המונח "התאמה אישית" למוצר איכותי ויקר במיוחד. עם זאת, רוב קופות החולים מאפשרות לבצע תהליך שבסופו של דבר מקבלים מדרסים מותאמים אישית במחירים נוחים ובסבסוד שהוא מלא או כמעט מלא.

המסלול האידיאלי

כאשר מבררים לגבי מדרסים בהתאמה אישית מחירים ועלויות רואים, שאפשר לקבל דרך קופות החולים, כללית או מכבי, מדרסים בעלות אפסית, או ללא עלות כלל.

חברי קופת חולים "מכבי" יכולים לגשת לסניפי מכבי פארם שבהם יש עמדת סריקת כפות רגליים ממוחשבת של אטרקס, להיבדק ולקבל מדרסים מותאמים אישית בהנחה משמעותית.

גם חברי קופת חולים כללית, הניגשים לאחד ממכוני מור, בהם ממוקמת עמדת סריקה של אטרקס, יוכלו לקבל החזר מלא על מדרסים מותאמים אישית (יש לדאוג להמציא הפניית רופא משפחה על מנת לקבל את ההחזר במלואו)

למעשה, כל חברי קופות החולים השונות יכולים לגשת לאחד ממכוני מור שבהם ממוקמת עמדת סריקה, ולקבל אבחון להתאמת מדרסים. שווה ומומלץ לברר בקופה שלך על החזרים כספיים ברכישת מדרסים.

מחירי מדרסים בהתאמה אישית אם כן, יכולים להיות נמוכים עד אפסיים, אם הם נרכשים דרך קופת החולים. קיים כאן גם יתרון ענק, והוא אבחון ממוחשב והתאמה אישית בהתאם לסוג כף הרגל.

בירור לגבי מדרסים בהתאמה אישית מחיר דרך הקופה יגלה כי בהתאם למסלול, אפשר להשיג מחירים טובים מאוד. גם מי שמכוסה במסלולי הפרימיום, יכול ליהנות מקבלת מחיר מדרסים בהתאמה אישית בהנחה ניכרת, מדרסים שיסייעו למנוע כאב ממקומות כמו הגב, הברכיים, הקרסוליים, השכמות, ואפילו הצוואר. בריאות הגוף מתחילה בכפות הרגליים, וחשוב לשמור על מנח טוב ונכון לכפות הרגליים, למניעת בעיות וכאב עתידיים בכל הגוף.
לצפייה במוצרים לחצו כאן
סובלים מבעיה בכפות הרגליים והומלץ לכם להיעזר במדרסים? מחפשים מדרסים בהתאמה מלאה, מדרסים איכותיים ובמחירים נוחים? אם כן, באתר המדרסים הישראלי תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. לסקירת שלל המדרסים, לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו ל – 08-699-0144