קניה משתלמת

קנייה של מוצרים איכותיים בדרך כלל מגיעה עם תג מחיר יקר. ידוע כי תמורת איכות צריך לשלם, ובדרך כלל, כאשר קונים מוצר זול, "משלמים" ביוקר לאחר מכן.

לגבי תחום המדרסים, בהחלט יש את האופציה לקבל אבחון מדוייק של כף הרגל באמצעות סורק ממוחשב, ולקבל מדרס איכותי ומותאם אישית – וכל זה במחיר סמלי. את האפשרות הזו ניתן לממש דרך קופת חולים מכבי, או הכללית. (לגבי קופות החולים האחרות יש לבדוק מול הקופה)

בסופו של דבר, כולם רוצים אבחון מדויק ונכון, ובמקביל, עדיף שלא לקרוע את הכיס.

מסתבר, שכאשר מחפשים אחר מדרסים בזול ושיהיו גם מותאמים אישית, מומלץ לברר זאת תחילה דרך קופת החולים.

חברי קופת חולים "מכבי" יכולים לגשת לסניפי מכבי פארם שבהם יש עמדת סריקת כפות רגליים ממוחשבת של אטרקס, להיבדק ולקבל מדרסים מותאמים אישית בהנחה משמעותית.

חברי קופת חולים כללית, הניגשים לאחד ממכוני מור, בהם ממוקמת עמדת סריקה, יוכלו לקבל גם החזר מלא על מדרסים מותאמים אישית (לבעלי כללית מושלם, עם הפניית רופא משפחה)

למעשה, כל חברי קופות החולים השונות, יכולים לגשת לאחד ממכוני מור שבהם ממוקמת עמדת סריקה, ולקבל אבחון להתאמת מדרסים. שווה ומומלץ לברר בקופה שלך על החזרים כספיים ברכישת מדרסים.

טיפול איכותי

כאשר קונים מדרסים באופן ישיר, עם הפנייה של רופא פרטי, או גרוע מכך, ללא התאמה אישית, משלמים ביוקר גם מבחינת הכסף, ולעיתים התשלום מגיע גם ברמת הבריאות. התהליך עלול להיות ארוך, אך כשהוא נעשה דרך קופת החולים אפשר לדעת שמקבלים טיפול אחראי ומשתלם.

כשקונים בזול לא תמיד צריך לשלם ביוקר, וזה נכון מאוד בעניין מדרסים בכלל, ומדרסים דרך קופות החולים בפרט. האבחון הוא איכותי מאוד, עם מכשור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם, ומערכת ממוחשבת המעבירה נתונים מדוייקים – כגון מפת לחצים בכפות הרגליים ואבחון קשת – הכל בגרפיקה ברורה ונעימה לעין.
לצפייה במוצרים לחצו כאן
זקוקים למדרסים? איכות, התאמה מושלמת וגם מחיר נוח הם פרמטרים שחשובים לכם? תוהים למי לפנות והיכן מוצאים את המדרסים שנכונים לכם? אם כן, באתר המדרסים הישראלי תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. לסקירת האפשרויות, לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו ל – 08-699-0144