הטיפול הנכון

שלוש קופות חולים העיקריות בישראל הן  – מכבי, כללית ומאוחדת, והן מציעות שירותים שונים עבור הלקוחות שלהן. ניתן להתווכח רבות על טיב החבילות והמסלולים המוצעים למבוטחי קופות החולים השונות, אך בסופו של דבר, לכל קופה יש את התחומים בה היא מצטיינת והתחומים בה היא לוקה וכל אחד צריך לדעת להתאים את עצמו.

אחד השירותים הקיימים בכל קופה זה שירות הקשור לבריאות כף הרגל. בשל העובדה שכפות הרגליים הן אלו שסופגות את עומס משקלו של הגוף בזמן ההליכה, הן נוטות לפתח בעיות שונות שמשפיעות ומייצרות כאב בכל הגוף. יש גם בעיות מולדות רבות בכפות הרגליים, כמו פלטפוס, או עוקם מסוים, וגם בהן יש לטפל בצורה יעילה.

קבלת מדרסים דרך קופת החולים זהו תהליך משתלם מאוד. ניתן לקבל אבחון מדוייק של כפות הרגליים, להתאים מדרסים, ואף לרכוש אותם במחיר משתלם במיוחד.

חברי קופת חולים "מכבי" יכולים לגשת לסניפי מכבי פארם שבהם יש עמדת סריקת כפות רגליים ממוחשבת של אטרקס, להיבדק ולקבל מדרסים מותאמים אישית בהנחה משמעותית.

חברי קופת חולים כללית, הניגשים לאחד ממכוני מור, בהם ממוקמת עמדת סריקה, יוכלו לקבל גם החזר מלא על מדרסים מותאמים אישית (לבעלי כללית מושלם, עם הפניית רופא משפחה)

לגבי שאר חברי קופות החולים השונות – ניתן לגשת לאחד ממכוני מור שבהם ממוקמת עמדת סריקה, ולקבל אבחון להתאמת מדרסים. שווה ומומלץ לברר בקופה שלך על החזרים כספיים ברכישת מדרסים.

 

מקום איכותי

כמובן שיש הרבה סוגים של מדרסים, גם מבחינת טיב החומרים וגם מבחינת הייעוד. מדרס טוב צריך להפחית את הלחץ על כף הרגל ולפזר לחצים, ובמקביל לכך לשמש כבולם זעזועים. עם זאת, יש מדרסים שונים ליום יום, לביצוע פעילות ספורטיבית, לנעלי חיילים, לנעלים אלגנטיות ואפילו לנעלי עקב. ההתאמה צריכה להיות מושלמת ואינדיבידואלית על מנת שהמדרס יהיה אפקטיבי ויוריד את הכאב, או ימנע אותו בעתיד.

מדרס טוב יכול לעשות הבדל משמעותי בין חיים של כאב מציק וכרוני לבין אורח חיים נעים וחסר כאבים לאורך זמן. הבדיקה והאבחון דרך קופות החולים, בעמדות הסריקה במכון מור וב"מכבי פארם" (לחברי מכבי)  היא בדיקה מדוייקת ומקיפה, והיא חלק חשוב בהתאמת מדרס נכון ומתאים.
לצפייה במוצרים לחצו כאן
סובלים מפלטפוס או מבעיה אחרת הקשורה לכפות הרגליים שלכם? המליצו לכם להיעזר במדרסים ואתם תוהים למי לפנות והיכן תוכלו למצוא את המדרסים האיכותיים והמתאימים ביותר בשבילכם? אם כן, באתר המדרסים הישראלי תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. לסקירתם, לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו ל – 08-699-0144