קל ונוח

קופות החולים בארץ מעניקות שירותים שונים ללקוחות שלהם, ומפעילות, כמובן, מספר מסלולים שונים עם הטבות ייחודיות. לכל קופה יש את המסלול הבסיסי של טיפולים סטנדרטיים, אך משם ממשיכים למסלולים שונים המבטיחים טיפולים מקיפים ועמוקים יותר. קופת חולים כללית מציעה את מסלול כללית מושלם שמעניק הטבות, בין השאר, בתחום בריאות כף הרגל.

מרבית האנשים סובלים או עשויים לסבול מכאבים בכפות הרגליים או בגוף בשל עומס משקל, או ייצוב גוף לא נכון שעשוי לגרום לכאבים במפרקים של הרגליים, בגב התחתון והעליון, בשכמות ואפילו בצוואר. הכל, אגב, מתחיל מכפות הרגליים, שכן הן אלו שסוחבות עליהן את כל המשקל בכל פעילות פיזית שאנו עושים.

טיפול נכון ואבחון מדויק של כפות הרגליים הוא חשוב מאוד, והוא כאמור, חלק מההטבות של כללית מושלם. כל בעיה בכף הרגל ראוי שתהיה מטופלת באמצעות מדרס מתאים, וכדי להשיג את אותו מדרס אידאלי, מומלץ לעבור אבחון של כפות הרגליים. אם כן, כדי להשיג מדרסים דרך קופת חולים כללית יש לעבור בדיקות של מיפוי לחצים ואבחון של קשת כף הרגל, ואז תתאפשר התאמת מדרס אופטימלי, ובמחיר נמוך או ללא עלות כלל.

הטוב ביותר

השגת מדרסים דרך כללית מושלם , אם כן, היא אפשרות מצוינת לקבל מדרסים מותאמים אישית, איכותיים ואמינים, תוך אבחון מדוייק של כפות הרגליים. על מנת לקבל הטבה זו, יש לבקש הפנייה מרופא המשפחה, לגשת לאחד מסניפי מכון מור ששם ישנה עמדת בדיקה והתאמה , לעבור סריקה ואבחון של כפות הרגליים, לקבל מדרס מתאים, ולקבל החזר מלא עליהם מהקופה (לחברי כללית מושלם)

כאשר מדובר בכפות רגליים, בעיות רבות עשויות לצוץ בכל עת ולכן כדאי לבחור את המסלול הנכון שיאפשר טיפול והטבות בתחום בריאות כפות הרגליים. מדרס נכון יכול לשפר פלאים את הנוחות ואת ההרגשה הכללית בכל הגוף.
לצפייה במוצרים לחצו כאן
חברים בקופת חולים כללית וזקוקים למדרסים בשל בעיה כלשהי בכפות הרגליים? תוהים היכן אפשר למצוא מבחר של מדרסים איכותיים במחירים נוחים? אם כן, באתר המדרסים הישראלי תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. לסקירתן, לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו ל – 055-6880354