מדרסים לריצה

לרוץ כמו הרוח

המודעות הבריאותית של אנשים הלכה והתפתחה בשנים האחרונות ונמצאת כיום בשיאה. הרבה מאוד אנשים מבצעים לפחות סוג אחד של פעילות ספורטיבית בשבוע, ולפעמים הרבה יותר מכך. יש כאלו שאוהבים לשחק כדורגל או כדורסל עם חברים, אחרים שמעדיפים ללכת לחדר הכושר וכאלו שמעדיפים ללכת לשחות. עם זאת, נראה שצורת הספורט המועדפת היא כמובן ריצה.

כמעט בכל מקום יש אנשים שיוצאים לרוץ בכל שעות היממה – בין אם בבוקר, בצהריים או בערב, ואף קונים ציוד מיוחד לכך. יש כיום גופיות מיוחדות אשר מנדפות זיעה, מגיני זיעה שונים, שעוני דופק, פאוצ'ים למים ולטלפונים סלולריים וכמובן נעליים מתאימות. נעלי ריצה טובות יכולות להגיע למחירים יקרים, וזאת בשל טכנולוגיות שונות שנועדו לייעל את כל הפעילות.

עם זאת, כפות הרגליים סוחבות משקל רב וגם הנעליים הטובות ביותר לא תמיד יכולות לשאת בעול. לכן, מומלץ לבצע בדיקת כף רגל שעשויה להסתיים עם קניית מדרסים מתאימים. מטרת המדרסים היא לטפל בבעיות של כף הרגל, לשמש כבולם זעזועים ולבצע פיזור של לחצים.

בדיקות נכונות

הריצה לעתים מתבצעת על סוגים שונים של משטחים ובמהירויות שונות, והרגל סופגת מהלומות שמשפיעות בסופו של דבר על כל הגוף. כאשר הרגל סובלת, סביר להניח שגם הגב, הצוואר והשכמות יסבלו. לכן, קניית מדרסי ריצה יכולה לסייע מאוד באופטימיזציה של הריצה, כך שהיא תשרת גם את המטרה העיקרית – כושר והשלת משקל, וגם את המטרה המשנית – בריאות כללית ומחסור בכאבים.

ראוי להתחיל קניית מדרסים לריצה עם בדיקות נכונות, שכוללות מיפוי לחצים ובדיקת קשת ברגל, ורק לאחר מכן, יש לקנות את המדרס המתאים שאיתו יהיה אפשר להתחיל לרוץ בנוחות אידיאלית.
לצפייה במוצרים לחצו כאן
מבלים שעות רבות בשבוע בריצה? חשוב לכם לספק לגופכם את האמצעים לאימון נכון ללא כאבים או בעיות העשויות להילוות לעוסקים בספורט בעצימות גבוהה? אם כן, באתר המדרסים הישראלי תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור, מדרסים המתאימים לרצים. לסקירתן, לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו ל – 08-699-0144