הטיפול מתחיל מלמטה

הרבה מהכאבים שמופיעים אצלנו בגוף מתחילים למעשה מכפות הרגליים. הרגליים שלנו נושאות את משקל הגוף, ויש להן השלכות מרחיקות לכת על הבריאות שלנו.

בשל המשקל שהן סוחבות, כפות הרגליים שלנו נוטות לפתח כל מיני עיוותים ובעיות שמשפיעות על הברכיים, הגב התחתון, השכמות ואפילו הצוואר, ולכן, צריך לתת להם את התמיכה הראויה.

העיוות שנוצר בכפות הרגליים עשוי להפר את הייצוב והאיזון הנכונים של הגוף, ועל מנת למנוע זאת מומלץ להשתמש במדרסים מתאימים.

בקופת חולים מכבי, ניתן לערוך בדיקה ממוחשבת ומדויקת להתאמת מדרסים. הבדיקה נעשית בסניפי מכבי פארם, ללא מרשם רופא. בסיומה של הבדיקה, ניתנת המלצה למדרסים מתאימים, שניתן לרכוש בהוזלה ניכרת, לחברי הקופה.

כל הנושא של מדרסים קופת חולים מכבי הוא מאוד מסודר והבדיקות שנעשות הן מדויקות. יש בעיות שניתן לראות בבירור, כמו פלטפוס, עוקם מסוים או עצמות בולטות, ויש בעיות שיכולות להיראות רק לאחר סריקה מיוחדת שנעשית במקום. כאשר מקבלים מדרסים אורטופדיים מכבי אפשר לדעת שמקבלים את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר.

שיפור ההרגשה

קבלת מדרסים דרך מכבי הינו תהליך מהיר שיכול לשפר מאוד את ההרגשה בכל הגוף. תחילה מזהים את הבעיה באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ואחר כך בוחרים את המדרס כדי שיתאים באופן אולטימטיבי לרגל. המטרה של מדרסים מכבי וקופת החולים היא פיזור הלחץ בגוף, הפחתת לחצים מהנקודות הרגישות עליהן אנחנו לוחצים בהליכה, וכמובן בלימת זעזועים שונים שנגרמים ממשטחים קשים או לא ישרים. חשוב לדעת שיש הבדלים בין מדרסי ספורט למדרסי הליכה. מה שחשוב מבחינת מכבי מדרסים זוהי ההתאמה האישית למשתמש .

השאלה האחרונה היא לגבי מדרסים מכבי מחיר ועלויות. ובכן, דרך מכבי תוכלו לקבל מדרס מתאים לכף רגלכם (לאחר סריקה ואבחון כף רגלכם) במחיר מצחיק של 44 שקלים למבוטחי מכבי "זהב" ומכבי "שלי". למבוטחי מכבי "כסף" ינתן המדרס ב-87 שקלים בלבד.

לצפייה במוצרים לחצו כאן

זקוקים למדרסים ותוהים למי לפנות? סובלים מבעיות בכפות הרגליים, כאשר אחד הפתרונות שהומלצו לכם הם מדרסים בהתאמה אישית? אם כן, באתר המדרסים הישראלי תמצאו מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. לסקירתן, לחצו בכפתור ולמידע נוסף באמצעות הטלפון, התקשרו ל – 08-699-0144