מדרסים כללית – נקודות מכירה

מדרסים כללית – בחירה נכונה של קופת חולים להתאמת מדרסים

מדרסים כללית – הבחירה הנכונה היא בחירה לחיים. מי שנוטה להתעלם מהצורך והחשיבות הרבה בבחירה מתאימה אישית, עלול למצוא את עצמו מתמודד עם בעיות בריאות מתמשכות הבאות לידי ביטוי בכאבים עזים, ביקורים חוזרים ונשנים אצל רופאים, ביקורים בבתי חולים ומרפאות, התמודדות עם דלקות חוזרות ונשנות וקשיים מהותיים בתפקוד.על מנת להימנע מהמחירים הכבדים העלולים להתעורר כתוצאה מהזנחה של כפות הרגליים בכלל, יש צורך בבחירה חכמה של מדרסים כללית. קופות החולים השונות מציעות התאמה כללית או מכבי, כאשר בכל קופת חולים תמצאו רופאים בעלי התמחויות שונות. החשוב הוא לבחור את המדרס המתאימים ביותר לכף הרגל שלכם – באמצעות בחירה נכונה של רופא מומחה המקפיד על ביצוע בדיקה קפדנית ומדויקת העושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות והמתאימות.

התאמת מדרסים בקופת חולים כללית

בנקודות אלו, המופעלות ע"י קופת חולים כללית ורשת המרכזים הרפואיים מור, קיימת עמדה להתאמת מדרס בה ניתן לבצע סריקה מתקדמת של כפות הרגליים, לקבל נתונים מדויקים ולרכוש מדרסים בהתאמה אישית ממוחשבת. בכל שאלה בנושא, התקשרו עכשיו: 055-688-0354 או מלאו את הטופס בתחתית העמוד ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

לפרטים נוספים בנושא מסלולי החזר למבוטחי קופת חולים כללית לחצו כאן

זימון תורים בטלפון 3171*

אזורשם המכוןעיר / ישובכתובתטלפוןמוצרים זמינים בנקודה
דרוםכללית אשקלוןאשקלוןבן גוריון 23 - בניין קופ""ח כללית, קומה 23171*מדרסי Compete
דרוםכללית באר שבעבאר שבעהנרייטה סולד 1 - קופ"ח כללית ג'3171*מדרסי Compete
צפוןכללית נצרתנצרתמרג' אבן עאמר 15 - מגדלי נצרת3171*מדרסי Compete
צפוןכללית קריית שמונהקריית שמונההרצל 213171*מדרסי Compete
שפלה וירושליםכללית בית שמשבית שמשיואל הנביא 23 - רמת בית שמש ג'3171*מדרסי Compete
שפלה וירושליםכללית מודיעין עיליתמודיעין עיליתאבני נזר 46 - מכון פיזיותרפיה קסם, קומה 23171*מדרסי Compete
שפלה וירושליםמור ירושלים פארןירושליםפארן 12, רמת אשכול - בניין כללית קומה 33171*מדרסי Compete
צפוןמור עפולהעפולהשיינבויים 5 - מרפאת עומר3171*מדרסי Compete
צפוןמור טבריהטבריההירדן 1 - בניין הכללית, קומה 13171*מדרסי Compete
צפוןמור נהריהנהריהאירית 2 - קניון צפון, קומה 23171*מדרסי Compete
צפוןמור קריית ביאליקקריית ביאליקהמייסדים 9 - מגדלי הקריון 13171*מדרסי Compete
צפוןמור חיפה חורבחיפהחורב 15 - מרכז חורב, קומה 73171*מדרסי Compete
דרוםמור אשדודאשדודהבנים 1, מרכז הקריה3171*מדרסי Compete
מרכזמור לאישה רמת אביבתל אביבאבא אחימאיר 18 - בניין כללית, קומה 53171*מדרסי Compete
מרכזמור בני ברקבני ברקז'בוטינסקי 73171*מדרסי Compete
מרכזמור ראשל"צראשון לציוןשדרות נים 2. קניון עזריאלי ראשונים, מגדל העסקים, קומה 43171*מדרסי Compete
מרכזמור מגדל המאהתל אביבאבן גבירול 1243171*מדרסי Compete
שרוןמור הרצליההרצליההנדיב 71 - קומה 23171*מדרסי Compete
שרוןמור נתניה רמזנתניהדוד רמז 133171*מדרסי Compete

  הנני מאשר קבלת חומר פרסומי ועדכונים

  הבדיקות בקופות החולים השונות

  כל קופת חולים מציעה סדרת בדיקות ייעודיות. קופות החולים השונות מציעות סבסוד של הבדיקות כך שאתם יכולים לבחור את המקום האידאלי להתאים לעצמכם את נעל הדרושים לכם.
  חשוב להשוות בין קופות החולים השונות על מנת להבטיח כי תקבלו לא רק את המחיר המסובסד המתאים ביותר, אלא לא פחות חשוב מכך – גם את הבדיקות המתקדמות ביותר בתחום וכן את האפשרות לחזור ולבצע בדיקות בהתאם לצרכים של כף הרגל שלכם, לפעילויות אותן אתם מבצעים וכן על מנת להתאים מדרס ייעודי לכף הרגל שלכם. מגוון הבדיקות השונות המתאפשרות בקופות חולים כוללות מדרסים כללית מדגמים וחומרי גלם מגוונים. בחירה לא נכונה של חומר גלם יכולה להיות בעייתית לטווח הארוך ולמנוע את האפשרות לשימור של כף הרגל והגנה עליה. מסיבות אלו ישנה חשיבות ב

  מדרסים כללית

  לתי מבוטלת לבחירה נכונה של רופא מטפל.
  בחירה של רופא מטפל בעל ניסיון מבטיחה לא רק את השקט הנפשי שלכם בביצוע התאמה של מדרסים לכף הרגל, אלא לא פחות מכך – מקום אמין בו תוכלו להתייעץ ולשאול שאלות בכל פעם שתיתקלו בבעיה כזו או אחרת.

  מה ייחודי במדרסים כללית?

  לא כל קופות החולים מציעות סבסוד מתאים לבדיקות לרכיש. יתרה מכך, בהינתן העובדה כי ההוצאות על מדרסים לכפות הרגליים יכולים להגיע לסכומים נכבדים, ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לבחירה נכונה של קופת חולים מסבסדת לביצוע מדרסים כללית, מכבי או כל קופת חולים אחרת.

  בדיקות לפני בחירת קופת חולים

  על מנת לבחור בצורה הטובה ביותר את קופת החולים שתעניק את הסבסוד לביצוע בדיקות להתאמת מדרסים, ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לבדיקת צוות הרופאים והניסיון שלו בתחום. לא כל רופא הינו בעל הניסיון המתאים לביצוע בדיקות אלו ויתרה מכך – המאפיינים האישיותיים הייחודיים של כל אדם משפיעים גם הם על אופי ואיכות הבדיקות. בדיקה שנייה שיש לבצע קשורה דווקא באופי הסבסוד על הבדיקות. קופות חולים שונות מציעות סבסודים שונים, מה שמצריך את הבדיקות המקדימות שלכם.

  הכנת מדרסים מתחילה בבדיקה אצל פודיאטר או אורטופד. הרופא יבחן את כפות הרגליים שלך, יבקש ממך ללכת וירצה לדעת על הבעיות מהן אתה סובל. לאחר מכן, הוא ייקח סריקה של כפות הרגליים שלך או יצור תבנית גבס. על סמך המידע הזה, יכינו לך מדרסים מותאמים אישית.